Blog

15/07/2013 16:50

arvutitehnikatVõiks ju mõelda et tänapäeva maailmas osta midagi on väga lihnte. Peab ju ainult minema kauplusesse, ja küsida müüja käest mida sa soovid. Tegelikult kõik on natuke keerulisem. Mõtle, kuidas see müüja võiks teada, millised on sinu soovid? Kuidas see müüja võiks teada sinu nõudmisi? On arusaadav, et müüja saab sind aidata, aga otsus ikka on sinu.

Sedakorda me tahaksime sind tutvuda infoga sellest, kust osta arvutitehnikat, ja, mis on kõige tähtsam moment – kust osta head ja kvaliteetsed arvutitehnikat.

Tore koht, kust osta kvaliteetset arvutitehnikat kodust lahkumata on eesti interneti kauplus 1a.ee. Seal on alati arvutitehnika laias valikus.

Miks teha ostu interneti kaupluses 1a. ee on parem kui teha seda tavalises kaupluses? Tavaliselt inimesed eelistab šoppamist tavalistes arvutitehnika kauplustes, sest seal on võimalik näha oma ostu reaalses elus, aga on võimalik  ka parem ostmine. Sellest lähemalt just sedakorda.

Esiteks, tavalistes arvutitehnika kauplustes on alati hästi suured read. See tähendab seda, et sul peab hästi kaua ootama, et keegi teenindaks sind. Teiseks see tähendab seda, et müüjal on väga palju, mida teha, ja ta ei saa sul piisavalt tähelepanu pöörata. Kolmandaks mõnikord valiku tegemine võib olla ebamugav ka, sest sellistes arvutitehnika kauplustes on alati palju inimesi, mis muidugi midagi otsib. Tuleb lisada ka seda, et võib olla ka selline olukord, et valik interneti kauplustes on palju suurem kui tavalistes arvutitehnika kauplustes. Interneti kauplustes on palju mugavam võrelda tooteid ja aru saada, kas konkreetne arvuti või arvuti tehnika vastabs sinu nõuetele, aga tavalistes kaupluses mitte alati see on võimalik.

Aga interneti kaupluses 1a. ee kõik on hoopis vastupidi. Seal pole ebamugavusi. Seal sa oled alati oodatud. Interneti kauplusues 1a.ee saab teha ka järelemaksu. Seal on mitmesugused arvutitehnika tooted, neid on võimalik võrrelda ka. Seal on nii piltid kui ka kirjeldused. Tegelikult kõik nagu reaalses elus, kaupluses, aga kõik on palju mugavam sinu ostmise tegemiseks. 

09/07/2013 14:18

lauaarvutiSedakorda on õige kord, et tudvuda teid just Acer Aspire lauaarvutidega. Millised nad on ja milline on nende pakkumus eesti interneti kaupluses 1a.ee, sellest kõigest lähemalt just nüüd. Acer Aspire lauaarvutides kindlasti on sellised asjad, mis teeb just selle arvuti ostimst kõige paremaks valikuks.

Esimene mida tuleb õelda on nende arvutide hind ning soodustused. Teine mida kindlasti mida tuleb õelda on see, et olgugi praegu juba on aktuaalsed soodsad hinnad, siiski pakkumises on hinnaalandused ka. Praegu interneti kaupluses 1a.ee on isegi 14 protsentit suured hinnaalandused, mis muidugi teeks sinu ostu tegemist lihtsamaks.

Kui räägime Acer Aspire arvutide tehnilistest parameetridest, siis näeme, et Acer Aspire arvutide protsessorid on Intel Pentium või Intel Core, kokku kaks variantit. Kõige sagedamini nende operatiivmälu suurus on 4 GB, aga kõvaketas võib olla nii 500 GB kui ka isegi 1000 GB. Aga tuleb õelda, et teine kõvaketas – kõvaketas SSD – puudub. Kõige sagedamini Acer Aspire lauaarvutide operatsioonsüsteem on just DOS operatsioonsüsteem. Garantiiaeg tavaliselt on umbes 3 aastat. Aga peab lisama ka seda, et on ka sellised arvutide firmad, mille garantiiaeg on väiksem, see jälle näitab, et Acer Aspire arvutid on kvaliteetsed ja sobib igaühe töötamiseks. Acer Aspire arvutid on head ka sellepärast, et nendel on kaua garantiiaeg.

Kui vaatame hinnavahemikule, siis näeme, et see on väike, ja kui teame et need arvutid on kõrge kvaliteediga, siis jälle võime veenduda interneti kaupluse pakkumisse. Acer Aspire arvuti väga hästi sobib töötamiseks nii kodus kui ka büroos ja muuds kohtades.

Tuleb õelda, et enne iga arvutitehnika ostmise tegemist, alati oleks hästi konsulteerima spetsialistidega, mis ütleks, just milline arvuti võiks olla kõige parem valik just sinu jaoks.

Interneti kaupluses 1a.ee on võimalik võrrelda tooteid, ning otsustada millised nad on ja millised on nende erinevused ja kui palju iga konkreetne arvuti vastab sinu konkreetsetele nõuetele. Tule ja vaata ka Acer Aspire pakkumise suurt valikut. 

27/06/2013 13:29

Digitaalsed fotokaameradKui me kavatseme kuskile minema, ja see koht on kaugel ja võib olla et me pole veel seda kohta näinud, siis me tavaliselt soovime pärast nägemist seda veel kaua mäletada. Aga mõnikord see võib olla ka raske, sest seal on palju mida näha ja palju mida teha ja kuidas seda kõik mäletada? Tänapäeva maailmas kõige sagedamini inimesed kasutavad mitte ainult oma mälu, aga rohkem tehnikat, selles mõttes just fotokaamerat. Veel palju aastaid tagasi fotokaamerad olid nii tavalised, et ei olnud võimalik säilitada nii palju pilte, kui soovime, aga nüüd aeg on muutunud ja me kasutame digitaalseid fotokaameraid. Nad teevad meie elu palju lihtsamaks. See ilma kahtlusteta on kõige parem fotokaamerate variant, aga ka nende hulgas on nii palju mitmesuguseid kaameraid, et kindalsti võiks olla raske teada, millist siis osta.

Sellel juhul meil peaks pöörata tähelepanu tehnilistele parameetridele. Tavaliselt peab vaatama sellele, milline on pikslite arv, ja kui suurem pikslite arv, siis parem konkreetne fotokaamera on. Peab vaatama ka sellele, mis on selle kaamera tootja, sest erinevatel tootjatel võib olla erinevad nõudmised selles mõttes, millised tehnilised parameetrid on heas fotokaameras. Võib olla, et sul on tähtis ka see, milline on selle fotokaamera tüüp. Muidugi, et tähtis on ka see, kas konkreetse fotokaamera ekraan on puutetundlik või mitte. Mõlemad on head kasutamiseks, aga puutetundlik ekraan teeb fotokaamera kasutamist palju lõbusamaks ja mugavamaks.

Muidugi, et kui sa ei ole professionaalne, siis sul oleks raskem otstustada, milline fotokaamera oleks kõige parem, just sellepärast enne ostmisest peaks konsulteerima mille spetsialistidega selles valdkonnas, see teeks otsuse tegemist palju kiiremaks ja sa varsti saad sinu uut fotokaamerat. Oleks vaja teada ka seda kus ja kui sageli sa kavatsed kasutada seda fotokaamerat, siis sul on palju lihtsam otstustada, kas sul oleks vaja osta eriti professionaalset fotokaamerat, ehk kas sobib ka tavaline fotokaamera, aga ka heade tehniliste parameetridega. 

https://www.1a.ee/foto_video_tehnika/digitaalsed_foto_kaamerad

21/06/2013 15:13

tahvelarvutidKui sa oled mõelnud arvutide peale, siis kindlasti oled mõelnud ka Android operatsioonsüsteemi peale. Ei ole saladus, et just Android pakkumisi ja tooteid kasutab palju inimesi kõiges maailmas. Võib olla, et ka just sinule just Android tahvelarvuti sobiks kõige paremini.

Aga, et seda teada saada, enne seda pakkume sind tutvuda just selle operatsioonsüsteemi tahvelarvutidega eesti interneti kaupluses 1a.ee

Tegelikult neid on palju. Mitmesuguste disainidega, võimalustega ja soodsate hinndadega. Nendel on väga erinevad tehnilised parameetrid ka. Näiteks, kõige odavamates mudelites aku tööaeg oleks umbes 4 tundi, resolutsioon keskmiselt 800 x 600, operatiivmälu – keskmiselt 512 MB ja sisseehitatud mälu - 4 GB. Peab pöörama tähelepanu sellele, et nende hind on tõesti soodne – keskmiselt umbes 70 eur. See on ju tõesti tore. Nii väike summa, ja kvaliteetne tahvelarvuti on sinu kasutamises.

Muidugi, et natuke kallimates Android tahvelarvutides on juba rohkem võimalusi ja eelistusi. Näiteks Android tahvelarvuti, mis maksab 514 eur, töötaks kuni 33 tundi, see on suur erinev. Selle tahvelarvuti ekraan oleks palju suurem ka – umbes 26 cm. Aga peab mäletama, et ainult sina tead, millised on sinu konkreetsed huvid. Muidugi pakkumises on soodustused ka. Soodustused on isegi 24 protsentit. Android tahvelarvutides on väga ilusad värved, mis näitab, et need tahvelarvutid on hea kvaliteediga. Android tahvelarvutid sobib igaühe maitsele. Interneti kaupluse 1a.ee veebilehelt võib näha, milliste väga huvitavade disainiga on need tahvelarvutid (näiteks nagu ringi vormis). Tuleb öelda,et tavalise Android tahvelarvuti operatiivmälu on 1 või 2 GB, aga sisseehitatud mälu tavaliselt on 16 GB. Nende protsessoride tuumade arv on single core või double core.

Me väga hästi teame, et me usun sellesse, millesse me oleme olnud veendunud. Ja Android kvaliteedisse on olnud veendunud juba palju inimesi kõiges maailmas. Kui sul on veel küsimusi, siis tule ja vaata veebilehelt 1a.ee. Seal on alati head pakkumised ja tore võimalus tooteid ka võrrelda parema otsuse tegemiseks.

20/06/2013 07:13

Külmkapid HaierSedakorda me tahaksime teile jutustada just tehnika firma Haier pakkumisest ja tutvuda teid nende pakkumistega Eesti interneti kauplusest 1a.ee. Kui tahate uut külmkappi osta, siis väga võimalik, et sinu õige valik on teha ostu just tehnika firma Haier pakkumisest.

Esiteks tuleb pöörata tähelepanu sellele, kui eriti soodsad on tehnika firma Haier külmkapide hinnad. Need on isegi alates 485 eurost. Tuleb lisada ka seda, et ka see firma pakub kõrge kvaliteediga tehnika tooteid soodsate hinnadega. See tähendab seda, et see firm on mõelnud oma klientide ja nende mugavuste peale.

Tehnika firma Haier külmkapid on hea valik sinu köögis. Mitmesuguste disainiga külmkapid sobib igaühe maitsele.

Ka selle firma külmkapid on mitmesuguste kõrgusega. Kui sulle meeldiks väike külmkapp, siis sinule kõige paremini sobiks külmkapp, mis on umbes 180 sentimeetrid. Aga, kui sinu nõuetele vastaks külmkapp, mis on suur ja mahulik, siis sinule kindlasti kõige paremini sobiks külmkapp, mis on isegi umbes 2 meetrit pikk.

Ka  Haier firma külmkapid  on kõrge energiaklassiga. Tavaliselt Haier külmkapid on A+ energiaklassiga. On vaja pöörata tähelepanu ka sellele, et pakkumises on mitmesuguste värve külmkapid. Nende värv võib olla näiteks punane, hall, valge ja nii nimetatud roostevaba teras ka.

Nende külmkapide tüüp on sügavkülm all. Nende külmkapide jahekambri maht võib olla erinev, näiteks 160 l, aga, kui klient tahab sellist külmkappi, mis oleks eriti suurega, siis tal on võimalik osta ka sellist külmkappi, kus oleks isegi 341 l suur jahekambri maht. Nende külmkapide sügavkülma maht tavaliselt on umbes 60 l, aga on ka sellised, mille sügavkülma maht on isegi 80 l. Tehnika firma Haier külmkapide hinnad on soodsad, aga erinevad. Odavamaid külmkapide mudeleid sul on võimalik osta alates 485 eurost, aga kallimaid – kuni 1285 euroni. See kõik oleneb sellest, milline külmkapp vastab sinu nõuetele ja millised tehnilised parameetrid vastaks sinu nõuetele.

Muidugi, et sul on alati hea võimalus konsulteerida mille spetsialistidega ja võrrelda tooteid interneti kaupluses 1a.ee sinu parima ostuse tegemiseks.